Nasz Zespół

KADRA ZARZĄDZAJĄCA

 • Miłosz Klement

  Miłosz Klement

  Prezes Zarządu

  Absolwent studiów Executive MBA w ochronie zdrowia Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie doskonalił wiedzę z zakresu zarządzania strategicznego, finansowego i operacyjnego. Ma świadomość, że ochrona zdrowia to dobro publiczne, ale również rozumie zasady funkcjonowania rynku w tym sektorze. Potrafi efektywnie planować, organizować i kontrolować działalność swojej jednostki, dostosowując się do zmieniających się warunków rynkowych i regulacyjnych. Dąży do ciągłego rozwoju firmy, dbając o jakość usług i zadowolenie pacjentów.

 • Samira Dmytryk

  Samira Dmytryk

  Członek Zarządu

Kierownicy placówek

 • mgr Sandra Strużyna

  W 2010 roku ukończyła studia licencjackie na kierunku fizjoterapia w Państwowej Medycznej Wyższej Szkole Zawodowej w Opolu. Trzy lata później zdobyła tytuł magistra fizjoterapii na Politechnice Opolskiej. Wiedzę pogłębia na wielu szkoleniach takich jak: -techniki miękkie stosowane w leczeniu schorzeń narządu ruchu, – relaksacja poizometryczna, -techniki powięziowe, -topografia punktów spustowych,-diagnostyka obrazowa narządu ruchu, -analiza zdjęć RTG, MRI, TK,-terapia ręki, zaburzeń motoryki małej, -ortopedyczna terapia manualna Kalternborna i Evjenthh’a, -Kinesjotaping, -Analiza chodu, -Skoliozy, -proprioceptive neuromuscular facilitation PNF, -NDT Bobath dla dorosłych, FDM, członek Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii.

  W swej ponad 10 letniej pracy jako fizjoterapeuta pracuje przede wszystkim z osobami dorosłymi z problemami ortopedycznymi, neurologicznymi, ale także z dziećmi z wadami postawy.

  Prywatnie szczęśliwa żona i mama, dodatkowo miłośniczka turystyki i sportu.

 • Klaudia Kucio

  Klaudia Kucio

  Kierownik stomatologii, higienistka

  Gabinet stomatologiczny Krapkowice

  Dyplomowana Higienistka Stomatologiczna, Technik Dentystyczny oraz licencjonowany Promotor Zdrowia, w trakcie studiów podyplomowych. Laureatka prestiżowej Olimpidy Higienistek w 2020 roku, stale podnosząca swoje kwalifikacje poprzez udziały w licznych szkoleniach i kursach. W codziennej pracy skupia się na szerzeniu profilaktyki stomatologicznej oraz na edukowaniu pacjentów w każdym wieku. Prywatnie miłośniczka Historii, Folkloru, Fantasy i Mitologii oraz muzyki rockowej.

 • mgr Edyta Ernst

  W 2005 roku ukończyła Medyczne Studium Zawodowe w ZS J. Korczaka w Prudniku. Pięć lat później została absolwentką Państwowej Medycznej Wyższej Szkoły Zawodowej w Opolu gdzie uzyskała licencjat z pielęgniarstwa, 2012 roku tytuł magistra na Uniwersytecie Opolskim z Pedagogiki Opiekuńczo- Wychowawczej. Kolejno w roku 2021 tytuł magistra pielęgniarstwa i ukończyła Specjalizację z Medycyny Rodzinnej. Poszerzając wiedzę uzyskała dyplomy z licznych kursów kwalifikacyjnych oraz specjalistycznych z zakresu m.in. szczepień ochronnych, pielęgniarstwa rodzinnego, wykonywania i interpretacji EKG, leczenia ran, uzależnień, itp..
  Łatwo nawiązuje kontakt z drugim człowiekiem, pomoc innym nawet najmniejsza, uważa, że jest cegiełką, która buduje lepszy świat.

Public Relations

 • Joanna Łada

  Joanna Łada

  Specjalista Ds. Public Relations

  Od kilku lat związana w firmą SAMED. Obecnie dba o wizerunek, renomę, profil firmy w mediach zarówno klasycznych jak i społecznościowych. Zajmuje się również komunikacją w firmie, organizacją eventów prozdrowotnych oraz sytuacjami kryzysowymi. Prowadzi szkolenia wewnętrzne, często umożliwiające również integrację pracowników. W 2016 roku została Pełnomocnikiem ds Systemów Zarządzania Jakością podczas uzyskiwania przez firmę Certyfikatu Jakości ISO 9001. Prowadzi również inicjatywę „Bo Ruch To Zdrowie…!” która prężnie rozwija swoje skrzydła o nowe dyscypliny sportowe. W pracy może wykorzystać swoje umiejętności interpersonalne i komunikatywność. Prywatnie miłośniczka wędrówek górskich. Po pracy największym odpoczynkiem są dla niej chwile spędzone w kuchni na tworzeniu pysznych dań i deserów.

Dział marketingu

PERSONEL

Lekarze

Personel medyczny

 • Aneta Kapłon

  Absolwentka Liceum Medycznego im. ks. kard. Karola Wyszyńskiego w Opolu. Doświadczenie zdobywała pracując wiele lat na Sali Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego w Otmęcie. Od 2010 roku zasila kadrę pielęgniarską SAMEDU. Pacjenci co rusz wyrażają swoje uznanie dla jej pracy- w 2016 roku Aneta zdobyła I miejsce w plebiscycie Opolski Hipokrates w kategorii „Pielęgniarka/Położna Roku powiatu krapkowickiego” oraz zaszczytne III miejsce w kategorii „Pielęgniarka” w plebiscycie medycznym organizowanym przez Tygodnik Krapkowicki. Uczestniczka wielu szkoleń, kursów kwalifikacyjnych oraz specjalistycznych z zakresu m.in wykonywania i interpretacji EKG, szczepień ochronnych oraz pielęgniarstwa rodzinnego. Bijąca od niej empatia sprawia, że jest uwielbiana przez najmłodszych i doceniana przez rodziców za kompleksowe rady. W czterech słowach- mała wzrostem, wielka sercem!

 • Gabriela Czudek
 • Gabriela Nohl
 • Grażyna Mazurkiewicz

  W zawodzie pracuje od 32 lat. W celu podniesienia kwalifikacji zawodowych uczestniczyłam w licznych kursach i szkoleniach tj.: „Leczenie ran przewlekłych opatrunkami specjalistycznymi”, ,,Opieka nad pacjentem urologicznym z przetoką” , ,,Kompleksowa rehabilitacja po mastektomii” , ,,Szczepienia ochronne” i wiele innych. Swoją prace traktuje jako pasję, w niej odczuwam przyjemność i satysfakcję w dzieleniu się wiedzą i umiejętnościami. Napotkane problemy traktuję jako wyzwanie i możliwość zdobycia cennego doświadczenia.

Rejestracja

 • Marta Głowacka

  Marta Głowacka

  Rejestratorka

  Poradnia medycyny rodzinnej Krapkowice, Poradnia neurologii dziecięcej

  Z firmą związana od 2015 roku i w dalszym ciągu poszerza swoją wiedzę z zakresu obsługi pacjenta. Absolwentka WSM w Opolu na kierunku Fizjoterapia. W czasie wolnym od pracy pasjonatka tworzenia własnych przepisów w zaciszu osobistej kuchni.

 • Agnieszka Warzecha

  Agnieszka Warzecha

  Rejestratorka

  Poradnia medycyny rodzinnej Krapkowice

  Absolwentka GWSH w Katowicah na kierunku Socjologia Komunikacji Społecznej. Na codzień mama 9 letniego sportowca, z którym sama zaczęła trenować Taekwondo. Pasjonatka dobrego sushi , jogi, chodzenia po górach,  pływania na desce sup oraz wszystkiego co w ruchu. Z niecierpliwością wyczekuje sezonu zimowego, w którym zażywa odmładzających lodowatych kąpieli w towarzystwie zaprzyjaźnionych morsów, by później w zaciszu domowym przy dobrej herbacie przeczytać ciekawa książkę. Swoją wiedzę poszerza w zakresie profesjonalnej obsługi pacjenta.

 • Agnieszka Nowak

  Agnieszka Nowak

  Rejestratorka

  Poradnia medycyny rodzinnej Krapkowice

  Ukończyła technikum w Krapkowicach kierunek – informatyka. Z firmą związana jest od 2012 roku. Przygodę z firmą Samed zaczynała w POZ Krapkowice. Praca z ludźmi daje jej wiele satysfakcji i zadowolenia.

 • Alicja Samardzic

  Alicja Samardzic

  Rejestratorka

  Fizjoterapia ambulatoryjna, Ośrodek rehabilitacji dziennej

  W Polsce ukończyła Technikum w Komornie-specjalizacja Ekologia i Ochrona Środowiska.
  Z naszą firmą związana jest od 2016 roku. Swoją wiedzę poszerza z zakresu profesjonalnej obsługi pacjenta o czym świadczą jej certyfikaty z ukończonych szkoleń za 3 języki obce: francuski, niemiecki i serbski. Spełniona i szalona mama dwóch córek, które są dla niej wszystkim.

 • Aleksandra Reszczyńska

  Aleksandra Reszczyńska

  Rejestratorka, Asystentka Kierownika Fizjoterapii SAMED, S-Medica.

  Centrum Rehabilitacji S-Medica

  Z wykształcenia magister filologii rosyjskiej ze specjalizacją język biznesu, wiedzę pogłębiała w handlu zagranicznym. Prywatnie spełniona mama, miłośniczka literatury, cukiernictwa i morsowania. Obecnie swoją wiedzę poszerza z zakresu profesjonalnej obsługi pacjenta.

 • Paulina Waniowska

  Paulina Waniowska

  Rejestratorka

  Ośrodek rehabilitacji dziennej

  Z wykształcenia ukierunkowana na rodzinę, jak i w życiu prywatnym. Z firmą związana od 2015 roku. Pracę zaczęła jako rejestratorka w poradni POZ. Swoją wiedzę poszerza w zakresie profesjonalnej obsługi pacjenta. Prywatnie uwielbia książki, stare filmy i spacery.

 • Sylwia Kuźnik

  Sylwia Kuźnik

  Rejestratorka

  Poradnia medycyny rodzinnej Krapkowice
 • Izabela Glinka

  Izabela Glinka

  Rejestratorka

  Gabinet stomatologiczny Krapkowice
 • Monika Dwornicka

  Monika Dwornicka

  Rejestratorka

  Fizjoterapia ambulatoryjna, Ośrodek rehabilitacji dziennej, Centrum Rehabilitacji S-Medica

  Jest wesołą ,pogodną osobą i optymistycznie patrzącą na życie. W wolnych chwilach lubi czytać książki, oraz spędzać czas w gronie rodziny.

Specjaliści

 • mgr Ewelina Socha

  mgr Ewelina Socha

  Neurologopeda kliniczny, logopeda, terapia autyzmu

  Poradnia Logopedyczna, Ośrodek rehabilitacji dziennej

  Absolwentka Logopedii i Neurologopedii klinicznej Uniwersytetu Wrocławskiego. W 2013 r. ukończyła na Uniwersytecie Opolskim filologię polską na specjalizacjach: komunikacja publiczna, glottodydaktyka oraz nauczanie języka polskiego jako obcego. Od tego czasu nieustannie pogłębia swoją wiedzę poprzez udział w szkoleniach i kursach m.in.:
  – „Terapia sensomotoryczna i korekcja dysfunkcji ustno-twarzowych”-autorski program dr Anny Regner,
  – ETT-HNO Elastyczny terapeutyczny taping głowy i szyi oraz zaburzeń twarzoczaszki-Kinesiotaping dla neurologopedów,
  – Terapia Integracji Sensorycznej I stopnia- Neurobiologiczne Podstawy Integracji Sensorycznej.
  Realizowała projekty angażując się w prowadzenie poradnictwa specjalistycznego dla kobiet w ciąży i w połogu, dotyczące technik karmienia i wspierania mowy dziecka do 1 r.ż.
  Jej cierpliwość i zaangażowanie są niezastąpione w pracy nawet z najbardziej wymagającymi pacjentami. Prywatnie miłośniczka literatury polskiej, kuchni indyjskiej oraz festiwali rockowych.

 • Justyna Gwoździk-Rochowiak
 • mgr Marta Kleinschrot

  mgr Marta Kleinschrot

  Logopeda, neurologopeda, Certyfikowany Instruktor Buteyko Clinic International

  Ośrodek rehabilitacji dziennej

  Magister kulturoznawstwa, w 2017 roku ukończyła studia podyplomowe na kierunku Logopedia w Podyplomowym Studium Logopedycznym na Uniwersytecie Opolskim, a w 2019 roku studia podyplomowe na kierunku Neurologopedia w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Posiada kwalifikacje pedagogiczne. Ukończyła wiele szkoleń z zakresu opóźnionego rozwoju mowy, mowy bezdźwięcznej, a także z zakresu pracy z niemowlakiem, oraz z dziećmi z zaburzeniami neurologicznymi. W 2022 roku ukończyła szkolenie z zakresu ETT w logopedii oraz uzyskała tytuł instruktora Buteyko Clinic International. W 2023 roku ukończyła szkolenie z zakresu osteopatii w logopedii.
  Uczestniczyła w konferencji „Interdyscyplinarna interwencja ograniczająca zaburzenia w funkcji i budowie twarzoczaszki”
  Jej pasją są podróże.

 • Justyna Dąbrowska

  Absolwentka Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi (dyplomowany pedagog-pedagogiki resocjalizacyjnej). W 2022 roku ukończyła studia podyplomowe na kierunku Logopedia. Przebyła wiele szkoleń oraz kursów  dot  m.in. opóźnionego rozwoju mowy, dysleksji, dysgrafii i  dysortografii, seplenienia, mowy bezdźwięcznej jak również  masażu logopedycznego i innych.
  Pracę rozpoczęła w 2022 roku w Poradni logopedycznej SAMED, a od stycznia 2023 roku dołączyła do zespołu  Ośrodka Rehabilitacji Dziennej SAMED. Uwielbia pracę z dziećmi, bo „to dzięki nim czuję, że żyję”. Jest cierpliwa, a w pracę stara się angażować na 101 procent.
  Fascynują ją podróże, które jak mówi „kształcą” oraz  sport, który uczy wytrwałości w dążeniu do obranego celu.

 • mgr Aneta Stukan

  Pedagog specjalny, terapeuta, nauczyciel dyplomowany, specjalista w dziedzinie logopedii, neurologopedii, surdologopedii. Terapeuta wczesnego wspomagania rozwoju małego dziecka, nauczyciel edukacji elementarnej – kształcenia zintegrowanego i wychowania przedszkolnego. Absolwentka Uniwersytetu Opolskiego, Wrocławskiego, Śląskiego, Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji, Wyższej Szkoły Humanistyczno – Ekonomicznej. Ośrodka Psychoterapii Psychodynamicznej oraz Centrum Dydaktyki i Leczenia Psychodynamicznego w Krakowie, gdzie ukończyła: Podstawy Psychoterapii Psychodynamicznej – I etap, Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży, Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej.
  Ponadto brała udział w wielu szkoleniach, warsztatach i kursach, aby doskonalić swoją wiedzę i umiejętności, między innymi, z zakresu diagnozy i terapii jąkania, zastosowania ustno – twarzowej terapii regulacyjnej u dzieci z nieprawidłowym napięciem mięśniowym, dziecko z Fas, Makaton.
  Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując z dziećmi i dorosłymi w Ośrodku Profilaktyki i Wspierania Rodziny, w szkołach i przedszkolach, w tym również z oddziałami integracyjnymi, na koloniach socjoterapeutycznych dla dzieci i młodzieży z rodzin dysfunkcyjnych. Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej LOGOMED, realizując program „Dźwięki Marzeń”, który zapewnił systematyczną i profesjonalną terapię słuchu i mowy dzieciom z aparatami słuchowymi i implantami ślimakowymi na terenie województwa opolskiego. Od kilku lat jest wolontariuszem, organizatorką festynów charytatywnych dla dzieci niepełnosprawnych. Obecnie ukończyła studia podyplomowe na kierunku Organizacja i Zarządzanie Oświatą.

 • mgr Ewa Jabłczyńska

  Psycholog dziecięcy, terapeuta integracji sensorycznej. Prowadzi terapię indywidualną dzieci z zaburzeniami wieku rozwojowego, niepełnosprawnościami, a także zajmuje się diagnozą i terapią psychologiczną dzieci i młodzieży z problemami emocjonalnymi (w tym zaburzeniami lękowymi, nastroju), zaburzeniami zachowania, trudnościami wychowawczymi. Prowadzi konsultacje psychologiczne dla dzieci i ich rodziców oraz udziela wsparcia wychowawczego i terapeutycznego rodzinom.
  Jako certyfikowany terapeuta metody Warnkego prowadzi trening przetwarzania słuchowego dla dzieci z trudnościami szkolnymi oraz zaburzeniami koncentracji uwagi.
  Posiada certyfikat terapeuty ręki, terapeuty treningu umiejętności społecznych.
  Ukończyła studia psychologiczne na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS w Katowicach oraz studia podyplomowe uzyskując kwalifikacje pedagogiczne. Ukończyła wiele szkoleń dotyczących diagnozy i terapii psychologicznej oraz metod pracy z dzieckiem niepełnosprawnym m,in:- roczne Studium Terapii Dzieci i Młodzieży w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii,- szkolenia z alternatywnych i wspomagających metod komunikacji (AAC), – trzystopniowe szkolenie z zakresu „Stosowanej Analizy Zachowań w terapii dzieci i młodzieży ze spectrum autyzmu”- Szkolenie „Diagnoza rozwojowa i funkcjonalna małego dzieckaniepełnosprawnego w Ośrodku Metodyczno – Edukacyjnym METiS w Katowicach i wiele innych.

 • mgr Roksana Mielczarek

  Absolwentka studiów magisterskich na kierunku Psychologia ze specjalnością kliniczną na Uniwersytecie Opolskim. Ukończone kursy: Psychologia dziecka, Zaburzenia neurorozwojowe (ADHD, Autyzm, Zespół Aspergera), Metodyka pracy z dziećmi chorymi i niepełnosprawnymi z elementami terapii kreatywnej oraz szkolenie z zakresu profilaktyki uniwersalnej „Unplugged” i Interwencji kryzysowej. Prowadzi terapię indywidualną dzieci, bardzo chętnie współpracuje z rodzicami oraz udziela wsparcia psychologicznego.

Rehabilitanci

 • mgr Justyna Kowalska-Saft

  W 2007 roku ukończyła Szkołę Policealną Samorządu Województwa Łódzkiego w Piotrkowie Trybunalskim na kierunku Technik Masażysta, zaraz po tym rozpoczęła studia na Politechnice Opolskiej uzyskując tytuł magistra Fizjoterapii. Brała udział w licznych kursach, między innymi: kurs koncepcji Proprioceptive Neuromuscular Facilitation- PNF, kurs Kinesiology Taping. W 2015 roku odbyła szkolenie z Neurorozwojowej diagnostyki i rehabilitacji niemowląt i dzieci starszych. Rok później szkoliła się z zakresu terapii ręki i zaburzeń motoryki małej. W 2022r została terapeutą integracji sensorycznej, natomiast rok później uzyskała certyfikat terapeuty koncepcji NDT Bobabth. Pasjonatka dobrej muzyki i filmu.

 • Technik Joanna Rutkowska

  Pracą w fizjoterapii zajęła się po ukończeniu w 1978 roku Medycznego Studium Zawodowego w Zabrzu. Wtedy głównie specjalizował się w leczeniu fizykalnym. W latach 90-tych ukończyła studia wyższe magisterskie pedagogiczne w WSP w Opolu. Zaczęła wówczas prowadzić dodatkowe zajęcia z gimnastyki korekcyjnej w szkołach podstawowych na terenie miasta Krapkowice. Ukończyła następujące kursy: : w roku 1992 kurs terapii manualnej certyfikat Nr 99/V/92, w roku 2009 kurs terapii manualnej (techniki części miękkich) certyfikat Nr 068.
  Obecnie zajmuje się fizjoterapią dzieci w wieku szkolnym oraz osób dorosłych. Jej zainteresowania dotyczą wpływu na zdrowie człowieka ćwiczeń opartych na asanach Hatha Yogi i pozycjach w Taichi Tao, stara się doświadczać go na sobie.

 • mgr Ewelina Draus

  W 2010 roku ukończyła studia licencjackie w Państwowej Medycznej Wyższej Szkole Zawodowej w Opolu, a tytuł magistra uzyskała w 2013 roku na Politechnice Opolskiej. Od początku swojej drogi związanej z fizjoterapią podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w kursach m. in. terapia punktów spustowych, trójpłaszczyznowa korekcja skolioz wg Lehnert-Schroth, taping rehabilitacyjny, koncepcja PNF, masaż leczniczy, masaż gorącymi kamieniami, spastyczność i inne. Uwielbia pracę z dziećmi, bo z nimi nigdy nie jest nudno. Ceni sobie czas spędzony z rodziną podczas górskich wędrówek, które uwielbia, jak również w domowym zaciszu z Netflixem w tle.

 • mgr Angelika Skowronek

  Absolwentka wydziału wychowania fizycznego i Fizjoterapii Politechniki Opolskiej oraz Państwowej Medycznej Wyższej Szkoły w Opolu. Fizjoterapeutka specjalizująca się głównie pracą z dziećmi. Uwielbia pracować z najmłodszymi. Pogodna, sympatyczna miłośniczka zwierząt. W swojej pracy skupia się na kompleksowym i ukierunkowanym podejściu do pacjenta. Charakteryzuje ją ciągłe poszukiwanie nowych form terapii i zdobywania nowej wiedzy. Uczestniczka takich szkoleń jak diagnostyka i terapia w skoliozach, stopa dziecka diagnostyka i terapia oraz proprioceptive neuromuscular facilitation- PNF I NDT – Bobath.

 • mgr Sabrina Szablicka

  W 2009 roku ukończyła Medyczne Studium im. Marii Minczewskiej na kierunku Technik Masażysta. Nieprzerwanie kontynuowała swoją edukację na Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Opolu uzyskując licencjat z Fizjoterapii. W 2014 roku została magistrem Fizjoterapii kończąc Politechnikę Opolską. Obie uczelnie z wyróżnieniem. Swoją wiedzę pogłębiała na licznych kursach: -warsztaty Analiza chodu, – kurs kinesiology taping, – warsztaty Obręcz barkowa i staw ramienny- terapia metodą osteopatycznych technik AORT, – warsztaty Terapia stawu skroniowo- żuchwowego, – warsztaty Thera- band academy Nowoczesne metody terapeutyczne, – kurs podstawowy NDT- Bobath. W zawodzie pracuje nieprzerwanie od 10 lat. Poprzez ciągłe kształcenie stara się, by jej usługi były na wysokim poziomie, a terapie indywidualnie dopasowane do potrzeb pacjenta. Usprawnienie prowadzi w formie zabawy, by dziecko poza wykonywaniem ćwiczeń czuło z tego przyjemność i satysfakcję. Duży nacisk kładzie na współprace z rodzicem, by stworzyć wspólny team w prowadzeniu pacjenta, oparty na zaufaniu i zrozumieniu na czym polega fizjoterapia i do czego w niej dążymy. Prywatnie matka dwójki dzieci.

 • mgr Agnieszka Szwajnos

  W 2021r. Ukończyła studia magisterskie na wydziale wychowania fizycznego i fizjoterapii Politechniki Opolskiej.
  Swoją wiedzę zagłębiała już na studiach biorąc czynny udział w warsztatach oraz konferencjach naukowych. W 2019r. wygłosiła pracę dotyczącą: dolegliwości bólowych u osób aktywnych fizycznie na sympozjum studentów i młodych naukowców w ramach VII Opolskiego Festiwalu Fizjoterapii. Ukończyła kurs: PNF, Intensywna funkcjonalna fizjoterapia dorosłych chorych po uszkodzeniu mózgu,  Zoga Movement Therapy Rozluźnianie mięśniowo-powięziowe . Prywatnie miłośniczka kotów, podróżowania oraz sportu.

 • mgr Martyna Tomiczek

  Absolwentka studiów magisterskich na kierunku fizjoterapia na wydziale Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii Politechniki Opolskiej.
  W 2020 roku ukończyła studia podyplomowe z zakresu fizjoterapii w pediatrii w WSEiT w Poznaniu.
  Certyfikowany terapeuta: NDT Bobath Basic oraz Baby (EBTA – Europiean Bobath Tutors Association); PNF – proprioceptive neuromuscular facilitation; FITS – funkcjonalna indywidualna terapia skolioz; ruchu rozwijającego wg Veroniki Sherborne – SDM; masażu Shantala, – trójpłaszczyznowej terapii stóp wg Barbary Zukunft-Huber; licencjonowany terapeuta INPP.
  Jest osobą zmotywowaną i nieustannie dąży do założonych celów. Jej pasją są podróże, sport oraz muzyka.

 • mgr Agnieszka Gramala

  Studiowała na CM UJ w Krakowie zdobywając w 2013r tytuł magistra.
  Skończyła kurs PNF podstawowy i rozwijający, Intensywna funkcjonalna fizjoterapia dorosłych chorych po uszkodzeniu mózgu, Kompleksowa Terapia przeciwobrzękowa, Kręgosłup – osteopatyczna diagnostyka i leczenie, Masaż tkanek głębokich oraz Warsztaty : Kręgosłup – diagnostyka i elementy terapii, Kończyna dolna – diagnostyka i elementy terapii, Rehabilitacja w sporcie z elementami traumatologi sportowej. Terapia IS I stopnia- neurobiologiczne podstawy SI. Po pracy lubi czytać książki o tematyce psychologicznej, słuchać dobrej muzyki oraz napić się dobrej kawy w dobrym towarzystwie. Jest również wolontariuszką w Fundacji L’Arche Opole, która działa na rzecz Osób z niepełnosprawnością intelektualną.

 • lic. Lucyna Mrochen

  Absolwentka Medycznego Studium Zawodowego w Opolu (tytuł: licencjat) oraz Politechniki Opolskiej na wydziale Fizjoterapii.
  Specjalizuje, się w terapii niemowląt, młodszych i starszych dzieci oraz młodzieży. Od wielu lat prowadzi terapię dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym, chorobami genetycznymi i innymi zaburzeniami neurorozwojowymi. Przez lata swojej pracy ukończyła wiele kursów i specjalistycznych szkoleń, aby jak najlepiej wykonywać swoja pracę. Jest między innymi certyfikowanym terapeutą NDT-Bobath, PNF, terapeutą manualnym i tkanek miękkich. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w  hospicjum dziecięcym, szpitalach specjalistycznych na Oddziale Rehabilitacji Dziecięcej czy ośrodkach wczesnej interwencji.

 • mgr Małgorzata Cieśla

  Od zawsze chciałam pracować z ludźmi- zawód fizjoterapeuty to moje powołanie. Moja praca z dziećmi zaczęła się od 2003 roku. Jestem terapeutą m.in. NDT Bobath, PNF i PNF w pediatrii, suche igłowanie oraz metody metody osteopatyczne. Ciągle poszukuje nowych metod terapii, ta praca przynosi mi dużo satysfakcji, nie ma nic piękniejszego niż uśmiech dziecka. Od 2 lat prowadzę zajęcia ze studentami, lubię dzielić się swoją pasją. Interesuje się sportami walki szczególnie MMA i JBB.

 • mgr Michał Wróblewski

  W 2022 r ukończyłem Uniwersytet Opolski na kierunku fizjoterapia. Specjalizuję się głównie w metodach powięziowych, indywidualna terapia z pacjentem ortopedycznym, neurologicznym, masaż leczniczy, sportowy. Prywatnie jestem trenerem personalnym, hobbistycznie uprawiam kulturystykę, sporty walki. Obecnie student osteopatii.

 • mgr Iwona Chwałowska

  Ukończyła Politechnikę Opolską na wydziale WFiF. Od 2003 fizjoterapeuta i nauczyciel wychowania fizycznego. Ukończone kursy, szkolenia:- Trójpłaszczyznowa terapia skolioz, – Diagnoza i terapia zaburzeń integracji sensorycznej wg Ayres, – DNS, – Terapia Neurorozwojowa NDT Bobath, – Neurofizjologiczne podstawy procesów integracji sensorycznej. Iwona ma ponad 16 letnie doświadczenia jako fizjoterapeuta dziecięcy.

 • mgr Rafał Wróbel

  Zawodowo mgr fizjoterapii z kilkuletnim stażem. Dyplomowany naturopata. Uzależniony od ciągłego samorozwoju pasjonat fizjoterapii i szeroko pojętego zdrowia. W swojej pracy uwielbiam łączyć różne, te bardziej i mniej konwencjonalne podejścia do pracy z ludzkim organizmem. Pracuje takimi metodami jak: terapia wisceralna, akupunktura, FDM, pinopresura, terapia manualna i wiele innych. W wolnym czasie miłośnik ostrych gitarowych brzmień, przemierzający wraz z żoną i synkiem górskie szlaki.

 • mgr Wioleta Rydzak

  W 2007 roku ukończyłam studia licencjackie na Politechnice Opolskiej. Kontynuowałam naukę na tej samej uczelni i w 2010 roku uzyskałam tytuł magistra. Wiedzę pogłębiłam na takich szkoleniach jak kinesiology taping, PNF( podstawowy), Trójpłaszczyznowa Terapia skolioz metodą Schroth, Terapia Ręki, Kompleksowa Terapia przeciwobrzękowa. Dodatkowo zdobyłam tytuł terapeuty certyfikowanego z rehabilitacji uroginekologicznej. Tę dziedzinę rehabilitacji uzupełniłam szkoleniami z zakresu urodynamiki, elektroterapii oraz pelvic floor sonofeedback ( Terapia z wykorzystaniem usg). Prywatnie żona i mama dwóch córeczek. Miłośniczka sportu oraz muzyki.

 • mgr Alicja Nowak-Daniel

  W 2018 r ukończyła studia magisterskie na kierunku fizjoterapia w Państwowej Medycznej Wyższej Szkole Zawodowej w Opolu. W trakcie studiów ukończyła kursy kinezytapingu oraz terapię punktów spustowych. Doświadczenie w pracy z pacjentami zdobyła m.in. pracując w
  prywatnym gabinecie fizjoterapii w Niemczech. Swoją wiedzę poszerzała o kursy takie jak: PNF podstawowy oraz Kompleksowej terapii przeciwobrzękowej. Satysfakcja i uśmiech pacjenta zachęca ją do ciągłego poszerzania wiedzy, by móc jeszcze lepiej pomagać naszym pacjentom w poprawie jakości czynności dnia codziennego. W wolnych chwilach uwielbia piec ciasta, czytać książki, podróżować.

 • mgr Katarzyna Kicka

  Absolwentka Państwowej Medycznej Wyższej Szkoły Zawodowej w Opolu, uzyskała tytuł magistra fizjoterapii w 2019 roku.
  Brała udział w licznych kursach m.in.: pinoterapia, terapia wisceralna, MTG, terapia punktów spustowych, masaż leczniczy, kinesiotaping, badanie i strategie leczenia stawów skokowych i stawów kolanowych, badanie i strategie leczenia kompleksu barkowego i stawów głowy oraz fizjoterapia osób z obrzękiem limfatycznym kończyny górnej. Ukończyła również studia podyplomowe na kierunku terapia zajęciowa i techniki relaksacyjne. Prywatnie miłośniczka podróży.

 • mgr Joanna Kampa

  Absolwentka studiów magisterskich na kierunku Fizjoterapia na Uniwersytecie Opolskim. Ukończyła kurs Instrument Assisted Soft Tissue Manipulation, PNF – kurs podstawowy oraz kurs stawiania baniek. Brała udział w projekcie badawczym „Zmiany aktywności bioelektrycznej mięśni dna miednicy oraz wysklepienia stóp pod wpływem Integracji Strukturalnej”. Jest w trakcie kursu Terapia Integracji Sensorycznej I stopnia. W pracy satysfakcję daje jej uśmiech Pacjenta, jego efekty terapeutyczne i możliwość przywrócenia mu zdrowia. W wolnych chwilach lubi przeczytać dobrą książkę lub obejrzeć dobry serial, lecz również spędzić aktywnie czas wybierając się na długi spacer czy fitness.

 • Renata Kozioł

  W roku 2020 ukończyłam Policealną Szkołę Medyczną TEB Edukacja w Opolu na kierunku terapeuta zajęciowy.
  Cały czas poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w kursach i szkoleniach (kursy arteterapii, pierwszej pomocy przedmedycznej, kurs terapia ręki 2023, kurs terapia integracji sensorycznej 2023. W swojej pracy zawodowej miałam okazję pracować z uczniami szkoły specjalnej, wykorzystując różnego rodzaju techniki plastyczne. Prowadzę warsztaty rękodzieła, współpracując z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi, a także seniorami. Zajęcia z wykorzystaniem wełny czesankowej- pod różną postacią, cieszą się największym zainteresowaniem wśród uczestników zajęć. Z zamiłowania i pasji jestem rękodzielnikiem, który ciągle poszukuje nowych technik i metod pracy z wybranym materiałem, aby móc je później wykorzystać w swojej pracy terapeuty zajęciowego.

 • mgr Małgorzata Jendrusch

  Absolwentka Uniwersytetu Opolskiego na kierunku Fizjoterapia. Ukończone kursy: Medical Taping Concept, Terapia punktów spustowych, Kompleksowa fizjoterapia sportowca w fazie ostrej, Terapia przyrządowa IASTM, Techniki manualne w fizjoterapii.
  Doświadczenie zdobywałam na licznych zajęciach praktycznych w szpitalach klinicznych oraz podczas pracy w sanatorium. Prywatnie uwielbiam muzykę, od wielu lat gram jako flecistka w orkiestrach dętych, oraz uwielbiam rożnego rodzaju sporty. Grałam między innymi wiele lat w piłkę siatkową oraz nożną w drużynach sportowych. W wolnym czasie lubię gotować, chodzić do kina oraz spędzać aktywnie czas.

 • mgr Sabina Dzięgielewska

  Od 2019 roku magister fizjoterapii, absolwentka Państwowej Medycznej Wyższej Szkoły w Opolu. Fizjoterapeutka specjalizująca się głównie pracą z dziećmi metodą Integracji Sensorycznej. W swojej pracy skupia się na kompleksowym i ukierunkowanym podejściu do pacjenta. Charakteryzuje ją ciągłe poszukiwanie nowych form terapii i zdobywania nowej wiedzy. Ma ukończone również inne kursy, np. kurs terapii neurotaktylnej, czy terapii manualnej.

Dentyści

 • lek. dent. Małgorzata Brodacka

  lek. dent. Małgorzata Brodacka

  Lekarz dentysta

  Gabinet stomatologiczny Krapkowice

  Absolwentka kierunku lekarsko – dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. W pracy zawodowej wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji, protetyki i chirurgii. Uaktualnia swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w licznych kursach, szkoleniach i wykładach. Cechuje ją sumienność, dokładność, precyzja i cierpliwość- szczególnie przydatna przy pracy z dziećmi. Zdobywając wieloletnie doświadczenie zaskarbiła sobie grono stałych, najmłodszych pacjentów i właśnie z pedodoncją wiąże swoją zawodową przyszłość. Prywatnie szczęśliwa żona i mama, propagatorka zdrowego stylu życia, zamiłowana w bieganiu i smacznym gotowaniu

 • lek. dent. Monika Mrosek

  lek. dent. Monika Mrosek

  Lekarz dentysta

  Gabinet stomatologiczny Krapkowice

  Absolwentka wydziału lekarsko-stomatologicznego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Już od czasu studiów uczestniczy w wielu konferencjach, kursach i szkoleniach. W praktyce klinicznej ukierunkowana na kompleksowe leczenie i diagnostykę schorzeń jamy ustnej u dzieci i dorosłych pacjentów. Empatyczna i dokładna. Stawia na przyjazną atmosferę podczas wizyt. W chwilach wolnych pasjonatka tańca i górskich wędrówek.

 • lek. dent. Patryk Golenia

  lek. dent. Patryk Golenia

  Lekarz dentysta

  Gabinet stomatologiczny Krapkowice

  Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Na bieżąco pogłębia swoją wiedzę i poszerza kompetencje o najnowsze publikacje i szkolenia. Prywatnie pasjonat dobrej kuchni, planszówek, wypraw w nieznane, wspinaczki, górskich wędrówek oraz najnowszych technologii. Szczególnie skupia się na profilaktyce, dokładnym badaniu wychwytując bacznie najróżniejsze nieprawidłowości, zabiegach z zakresu chirurgii stomatologicznej oraz stomatologii zachowawczej. Każdy zakwalifikowany ząb stara się usnąć w sposób dokładny, a zarazem jak najmniej traumatyczny.

 • lek. dent. Magdalena Skołucka

  lek. dent. Magdalena Skołucka

  Lekarz dentysta

  Gabinet stomatologiczny Krapkowice

  Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, oraz studiów podyplomowych z zakresu medycyny estetycznej na Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Uczestniczy w licznych kursach ciągle podnosząc swoje kwalifikacje. W swojej pracy skupia się na precyzji i indywidualnym podejściu do każdego pacjenta. Głównym obszarem jej zainteresowań jest ortodoncja i medycyna estetyczna. Prywatnie miłośniczka aktywnego stylu życia, dalekich podróży i orientalnej kuchni.

 • Lek. dent. Dymitr Niedzwiecki

  Lek. dent. Dymitr Niedzwiecki

  Lekarz dentysta

  Gabinet stomatologiczny Krapkowice

  Absolwent Donieckiego Uniwersytetu Medycznego im. M. Gorkiego na kierunku stomatologii i chirurgii szczękowo-twarzowej. Wieloletnie doświadczenie kliniczne łączy z aktywną pracą w stomatologii zachowawczej, również w kierunku patologii jamy ustnej i chirurgii. Nie ma pacjenta, z którym nie mógł by sobie poradzić! Stawia na szybkie i bezbolesne zabiegi. Przyjmuje pacjentów na NFZ jak również komercyjnie. Posiada tytuł Dr. n. med zdobyty na ojczystej uczelni. Prywatnie miłośnik zabytkowej motoryzacji.

Personel pomocniczy

 • Anna Badura

  Dyplomowana higienistka stomatologiczna specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów profilaktyczno – leczniczych. Do pacjenta podchodzi profesjonalnie, uwzględniając  indywidualne potrzeby i oczekiwania. Celem jej pracy z najmłodszymi pacjentami jest wprowadzenie prawidłowych nawyków higieny jamy ustnej poprzez konsekwencję i precyzję w codziennym myciu zębów.

 • Justyna Kędziora

  Wykwalifikowana dyplomowana asystentka stomatologiczna. Aktualnie asystuje podczas zabiegów stomatologicznych pracując „na 4 ręce”. Dba o dezynfekcję i sterylizację narzędzi.

 • Iwona Gorzel
 • Julia Żalińska

  Dyplomowana higienistka stomatologiczna stale podnosząca swoje kwalifikacje zawodowe poprzez udział w licznych szkoleniach i kursach. W swojej pracy skupia się na promowaniu profilaktyki higieny jamy ustnej oraz edukacji zdrowotnej. Z ogromnym zaangażowaniem przyjmuje pacjentów w każdym wieku – nawet tych najmłodszych. Na wizytach stara się zadbać o jak najbardziej komfortową atmosferę, każdy zabieg wykonuje z niezwykłą starannością i wyczuciem, ma świetne podejście do dzieci i chętnie dzieli się z nimi swoją wiedzą w zrozumiały dla nich sposób.

Scroll to Top