fbpx
Zespół ul. Krasińskiego 1, 47-300 Krapkowice

Kadra zarządzająca

Dyrektor

MIŁOSZ KLEMENT

Dyrektor

Samira Dmytryk

Zastępca dyrektora

Kierownicy placówek

Mgr Sandra Strużyna

Kierownik rehabilitacji, fizjoterapeutka

Ośrodek Rehabilitacji Dziennej, Fizjoterapia Ambulatoryjna, Centrum Rehabilitacji S-Medica

W 2010 roku ukończyła studia licencjackie na kierunku fizjoterapia w Państwowej Medycznej Wyższej Szkole Zawodowej w Opolu. Trzy lata później zdobyła tytuł magistra fizjoterapii na Politechnice Opolskiej. Wiedzę pogłębia na wielu szkoleniach takich jak: -techniki miękkie stosowane w leczeniu schorzeń narządu ruchu, – relaksacja poizometryczna, -techniki powięziowe, -topografia punktów spustowych,-diagnostyka obrazowa narządu ruchu, -analiza zdjęć RTG, MRI, TK,-terapia ręki, zaburzeń motoryki małej, -ortopedyczna terapia manualna Kalternborna i Evjenthh’a, -Kinesjotaping, -Analiza chodu, -Skoliozy, -proprioceptive neuromuscular facilitation PNF, -NDT Bobath dla dorosłych, członek Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii.

W swej 10 letniej pracy jako fizjoterapeuta pracuje przede wszystkim z osobami dorosłymi z problemami ortopedycznymi, neurologicznymi, ale także z dziećmi z wadami postawy.

Prywatnie szczęśliwa żona i mama , dodatkowo miłośniczka turystyki i sportu.

Klaudia Kucio

Kierownik stomatologii, Higienistka

Gabinet stomatologiczny Krapkowice

Dyplomowana Higienistka Stomatologiczna, Technik Dentystyczny oraz licencjonowany Promotor Zdrowia,  w trakcie studiów podyplomowych.

Laureatka prestiżowej Olimpidy Higienistek w 2020 roku, stale podnosząca swoje kwalifikacje poprzez udziały w licznych szkoleniach i kursach.

W codziennej pracy skupia się na szerzeniu profilaktyki stomatologicznej oraz na edukowaniu pacjentów w każdym wieku.

Prywatnie miłośniczka Historii, Folkloru, Fantasy i Mitologii oraz muzyki rockowej

Mgr Edyta Ernst

Koordynator do spraw pielęgniarstwa, pielęgniarka

Poradnia medycyny rodzinnej.

W 2005 roku ukończyła Medyczne Studium Zawodowe wZS J. Korczaka w Prudniku. Pięć lat później została absolwentką Państwowej Medycznej Wyższej Szkoły Zawodowej w Opolu gdzie uzyskała licencjat z pielęgniarstwa. W 2012 roku zdobyła tytuł magistra na Uniwersytecie Opolskim z Pedagogiki Opiekuńczo- Wychowawczej. Natomiast w roku 2021 uzyskała tytuł magistra pielęgniarstwa. W październiku 2021 roku ukończyła specjalizację z medycyny rodzinnej. Uczestniczka wielu kursów kwalifikacyjnych oraz specjalistycznych z zakresu m.in. szczepień ochronnych, pielęgniarstwa rodzinnego, czy wykonywania i interpretacji EKG. Doskonale radzi sobie z pracą z dziećmi dzięki kursom i szkoleniom takim jak diagnostyka wad postawy, wiedzy o narkotykach i uzależnieniach. Specjalizuje się również w opiece nad pacjentami z zaburzeniami psychicznymi. Swoją pracę traktuje jako pasję i w wolnych chwilach chętnie pogłębia swoją wiedzę pielęgniarską.

Specjalista ds. Public Relations

Joanna Łada

Od czterech lat związana w firmą SAMED. Obecnie dba o wizerunek, renomę, profil firmy w mediach zarówno klasycznych jak i społecznościowych. Zajmuje się również komunikacją w firmie, organizacją eventów prozdrowotnych oraz sytuacjami kryzysowymi. Prowadzi szkolenia wewnętrzne, często umożliwiające również integrację pracowników. W 2016 roku została Pełnomocnikiem ds Systemów Zarządzania Jakością podczas uzyskiwania przez firmę Certyfikatu Jakości ISO 9001. Prowadzi również inicjatywę „Bo Ruch To Zdrowie…!” która prężnie rozwija swoje skrzydła o nowe dyscypliny sportowe.  W pracy może wykorzystać swoje umiejętności interpersonalne i komunikatywność. Prywatnie miłośniczka wędrówek górskich. Po pracy największym odpoczynkiem są dla niej chwile spędzone w kuchni na tworzeniu pysznych dań i deserów.

Personel

Lekarze

Lek. med. Stefania Rayad

PEDIATRA, SPECJALISTA NEUROLOGII DZIECIĘCEJ

Poradnia medycyny rodzinnej Krapkowice, poradnia neurologii dziecięcej, terapia autyzmu

Absolwentka Akademii Medycznej we Wrocławiu. W 1990 roku uzyskała specjalizację Iº z Pediatrii, następnie specjalizację IIº z Neurologii Dziecięcej. W 2013 roku zdobyła licencję w zakresie wykonywania i oceny diagnostycznej badań EEG. Członkini Polskiego Towarzystwa Neurologii Dziecięcej, Polskiego Towarzystwa Epileptologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Neurofizjologii Klinicznej. Uczestniczka wielu szkoleń i konferencji naukowych, na których nieprzerwanie pogłębia swoją wiedzę. Dzięki uzyskanym umiejętnościom oraz praktyce posiadła miano jednego z najlepszych specjalistów Neurologii Dziecięcej w regionie. Swoim ciepłym i indywidualnym podejściem do dzieci zyskała uznanie pacjentów jako niezastąpiony Pediatra.

Lek. med. Ewa Kluzek

Poradnia medycyny rodzinnej Krapkowice

Lek. med. Joanna Szremska

Poradnia medycyny rodzinnej Krapkowice

Lek. med. Jacek Czudek

Pediatra, specjalista medycyny rodzinnej

Poradnia medycyny rodzinnej Krapkowice

Lek. med. Andrzej Szczepański

Poradnia medycyny rodzinnej Strzeleczki, Poradnia medycyny rodzinnej Racławiczki, Poradnia medycyny rodzinnej Zielina

Lek. med. Maciej Chudzikowski

Lekarz medycyny rodzinnej

Poradnia medycyny rodzinnej Strzeleczki

Personel medyczny

Aneta Kapłon

pielęgniarka

Poradnia medycyny rodzinnej.

Absolwentka Liceum Medycznego im. ks. kard. Karola Wyszyńskiego w Opolu. Doświadczenie zdobywała pracując wiele lat na Sali Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego w Otmęcie. Od 2010 roku zasila kadrę pielęgniarską SAMEDU. Pacjenci co rusz wyrażają swoje uznanie dla jej pracy- w 2016 roku Aneta zdobyła I miejsce w plebiscycie Opolski Hipokrates w kategorii „Pielęgniarka/Położna Roku powiatu krapkowickiego” oraz zaszczytne III miejsce w kategorii „Pielęgniarka” w plebiscycie medycznym organizowanym przez Tygodnik Krapkowicki. Uczestniczka wielu szkoleń, kursów kwalifikacyjnych oraz specjalistycznych z zakresu m.in wykonywania i interpretacji EKG, szczepień ochronnych oraz pielęgniarstwa rodzinnego. Bijąca od niej empatia sprawia, że jest uwielbiana przez najmłodszych i doceniana przez rodziców za kompleksowe rady. W czterech słowach- mała wzrostem, wielka sercem!

Gabriela Czudek

pielęgniarka

Poradnia medycyny rodzinnej.

Gabriela Nohl

Pielęgniarka

Poradnia medycyny rodzinnej.

Joanna Głowacka

Pielęgniarka

Poradnia medycyny rodzinnej.

Rejestracja

Marta Głowacka

Rejestratorka

Poradnia medycyny rodzinnej Krapkowice, poradnia neurologii dziecięcej, poradnia psychologiczna, terapia autyzmu

Agnieszka Warzecha

Rejestratorka

Poradnia medycyny rodzinnej Krapkowice

Agnieszka Nowak

Rejestratorka

Poradnia medycyny rodzinnej.

Alicja Samardzic

Rejestratorka

Fizjoterapia Ambulatoryjna, Ośrodek Rehabilitacji Dziennej

Aleksandra Reszczyńska

Rejestratorka

Centrum Rehabilitacji S-medica i Neurologii Dziecięcej

Paulina Waniowska

Rejestratorka

Ośrodek Rehabilitacji Dziennej

Sylwia Kuźnik

Poradnia medycyny rodzinnej.

Izabela Glinka

Rejestratorka

Gabinet Stomatologiczny

Specjaliści

Mgr Ewelina Socha

Neurologopeda kliniczny, logopeda, ośrodek rehabilitacji dziennej

Poradnia logopedyczna, terapia autyzmu

Absolwentka Logopedii i Neurologopedii Klinicznej Uniwersytetu Wrocławskiego. W 2013 roku ukończyła na Uniwersytecie Opolskim filologię polską na specjalizacjach: komunikacja publiczna, glottodydaktyka oraz nauczanie języka polskiego jako obcego. Od tego czasu nieustannie pogłębia swoją wiedzę poprzez udział w licznych szkoleniach i warsztatach opierających się głównie o tematykę zaburzeń mowy. Jej cierpliwość i zaangażowanie są niezastąpione w pracy nawet z najbardziej wymagającymi pacjentami. Lubi stawiane jej wyzwania i konsekwentnie dąży do ich realizacji. Zawodowo pasjonuje się przypadkami utraty mowy na skutek udaru bądź wypadku komunikacyjnego jak również niepłynności mowy w postaci jąkania. Pasjonatka literatury polskiej i nurkowania.

Justyna Gwoździk-Rochowiak

logopeda

Mgr Marta Kleinschrot

Ośrodek Rehabilitacji Dziennej, Centrum Rehabilitacji S-Medica

Magister kulturoznawstwa, w 2017 roku ukończyła studia podyplomowe na kierunku Logopedia w Podyplomowym Studium Logopedycznym na Uniwersytecie Opolskim, a w 2019 roku studia podyplomowe na kierunku Neurologopedia w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Ukończyła wiele szkoleń z zakresu opóźnionego rozwoju mowy, mowy niewyraźnej, bezdźwięcznej, a także z zakresu pracy z niemowlakiem, z dziećmi z zaburzeniami neurologicznymi. W Ośrodku Rehabilitacji Dziennej SAMED pracuje od lutego 2020 roku – jak mówi: ta praca była sporym wyzwaniem, ale wiele ją nauczyła i zapewne wiele jeszcze nauczy, jednak jest to dla niej czysta przyjemność. Do perfekcji opanowała umiejętność tworzenia nowych pomocy terapeutycznych dla swoich pacjentów.

Jej pasją są podróże, zwłaszcza do miejsc, gdzie może spacerować po plaży, ale też gdzie może wspinać się po górach.

Mgr Ewa Jabłczyńska

Ośrodek Rehabilitacji Dziennej, Centrum Rehabilitacji S-Medica

Psycholog dziecięcy, terapeuta. Prowadzi terapię indywidualną dzieci z zaburzeniami wieku rozwojowego, niepełnosprawnościami, a także zajmuje się diagnozą i terapią psychologiczną dzieci i młodzieży z problemami emocjonalnymi (w tym zaburzeniami lękowymi, nastroju), zaburzeniami zachowania, trudnościami wychowawczymi. Prowadzi konsultacje psychologiczne dla dzieci i ich rodziców oraz udziela wsparcia wychowawczego i terapeutycznego rodzinom. Posiada certyfikat, terapeuty ręki, terapeuty treningu umiejętności społecznych. Ukończyła studia psychologiczne na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS w Katowicach oraz studia podyplomowe uzyskując kwalifikacje pedagogiczne. Ukończyła wiele szkoleń dotyczących diagnozy i terapii psychologicznej oraz metod pracy z dzieckiem niepełnosprawnym m,in:- roczne Studium Terapii Dzieci i Młodzieży w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii,- szkolenia z alternatywnych i wspomagających metod komunikacji (AAC), – trzystopniowe szkolenie z zakresu „Stosowanej Analizy Zachowań w terapii dzieci i młodzieży ze spectrum autyzmu”- Szkolenie „Diagnoza rozwojowa i funkcjonalna małego dziecka niepełnosprawnego w Ośrodku Metodyczno – Edukacyjnym METiS w Katowicach, Szkolenie z zakresu diagnozy i terapii motoryki małej i wiele innych.

Rehabilitanci

Justyna Kowalska-Saft

Fizjoterapeutka

Fizjoterapia ambulatoryjna, Ośrodek rehabilitacji dziennej

W 2007 roku ukończyła Szkołę Policealną Samorządu Województwa łódzkiego w Piotrkowie Trybunalskim na kierunku Technik Masażysta. Zaraz po tym rozpoczęła studia na Politechnice Opolskiej uzyskując tytuł magistra Fizjoterapii. Brała udział w licznych kursach, między innymi: piłki rehabilitacyjne, taśmy elastyczne, poduszki sensomotoryczne, kurs koncepcji Proprioceptive Neuromuscular Facilitation- PNF, kurs Kinesiology Taping. W 2015 roku odbyła szkolenie z Neurorozwojowej diagnostyki i rehabilitacji niemowląt i dzieci starszych. Rok później szkoliła się z zakresu terapii ręki i zaburzeń motoryki małej. Szkolenie terapii inetgracji sensorycznej. Prywatnie interesuje się turystyką górską, Pasjonatka dobrej muzyki i filmu.

Technik Joanna Rutkowska

Rehabilitantka

Fizjoterapia ambulatoryjna

Pracą w fizjoterapii zajęła się po ukończeniu w 1978 roku Medycznego Studium Zawodowego w Zabrzu. Wtedy głównie specjalizował się w leczeniu fizykalnym. W latach 90-tych ukończyła studia wyższe magisterskie pedagogiczne w WSP w Opolu.

Zaczęła wówczas prowadzić dodatkowe zajęcia z gimnastyki korekcyjnej w szkołach podstawowych na terenie miasta Krapkowice. Ukończyła następujące kursy:

1. W roku 1992 kurs terapii manualnej certyfikat Nr 99/V/92,
2. W roku 2009 kurs terapii manualnej (techniki części miękkich) certyfikat Nr 068
Obecnie zajmuje się fizjoterapią dzieci w wieku szkolnym oraz osób dorosłych.

Jej zainteresowania dotyczą wpływu na zdrowie człowieka ćwiczeń opartych na asanach Hatha Yogi i pozycjach w Taichi Tao, stara się doświadczać go na sobie.

Mgr Ewelina Draus

Fizjoterapeutka

Ośrodek Rehabilitacji Dziennej, Fizjoterapia Ambulatoryjna, Centrum Rehabilitacji S-Medica

W 2010 roku ukończyła studia licencjackie w Państwowej Medycznej Wyższej Szkole Zawodowej w Opolu, a tytuł magistra uzyskała w 2013 roku na Politechnice Opolskiej.

Od początku swojej drogi związanej z fizjoterapią podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w kursach m. in. terapia punktów spustowych, trójpłaszczyznowa korekcja skolioz wg Lehnert-Schroth, taping rehabilitacyjny, koncepcja PNF, masaż leczniczy, masaż gorącymi kamieniami, spastyczność i inne.

Uwielbia pracę z dziećmi, bo z nimi nigdy nie jest nudno. Ceni sobie czas spędzony z rodziną podczas górskich wędrówek, które uwielbia, jak również w domowym zaciszu z Netflixem w tle.

Mgr Angelika Skowronek

Fizjoterapeutka

Ośrodek Rehabilitacji Dziennej, Fizjoterapia Ambulatoryjna

Magister fizjoterapii, absolwentka wydziału wychowania fizycznego i Fizjoterapii Politechniki Opolskiej oraz Państwowej Medycznej Wyższej Szkoły w Opolu. Fizjoterapeutka specjalizująca się głównie pracą z dziećmi. Uwielbia pracować z najmłodszymi. Pogodna, sympatyczna miłośniczka zwierząt. W swojej pracy skupia się na kompleksowym i ukierunkowanym podejściu do pacjenta. Charakteryzuje ją ciągłe poszukiwanie nowych form terapii i zdobywania nowej wiedzy. Uczestniczka takich szkoleń jak diagnostyka i terapia w skoliozach, stopa dziecka diagnostyka i terapia oraz proprioceptive neuromuscular facilitation- PNF. Jest w trakcie szkolenia NDT – Bobath.

Mgr Sabrina Szablicka

Fizjoterapeutka

Ośrodek Rehabilitacji Dziennej, Fizjoterapia Ambulatoryjna, Centrum rehabilitacji S-Medica

W 2009 roku ukończyła Medyczne Studium im. Marii Minczewskiej na kierunku Technik Masażysta. Nieprzerwanie kontynuowała swoją edukację na Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Opolu uzyskując licencjat z Fizjoterapii. W 2014 roku została magistrem Fizjoterapii kończąc Politechnikę Opolską. Obie uczelnie z wyróżnieniem. Swoją wiedzę pogłębiała na licznych kursach: -warsztaty Analiza chodu, – kurs kinesiology taping, – warsztaty Obręcz barkowa i staw ramienny- terapia metodą osteopatycznych technik AORT, – warsztaty Terapia stawu skroniowo- żuchwowego, – warsztaty Thera- band academy Nowoczesne metody terapeutyczne, – kurs podstawowy NDT- Bobath.

W zawodzie pracuje nieprzerwanie od 10 lat. Poprzez ciągłe kształcenie stara się by jej usługi były na wysokim poziomie, a terapie indywidualnie dopasowane do potrzeb pacjenta. Usprawnienie prowadzi w formie zabawy, by dziecko poza wykonywaniem ćwiczeń czuło z tego przyjemność i satysfakcję. Duży nacisk kładzie na współprace z rodzicem by stworzyć wspólny team w prowadzeniu pacjenta, oparty na zaufaniu i zrozumieniu na czym polega fizjoterapia i do czego w niej dążymy. Prywatnie matka dwójki dzieci.

Mgr Agnieszka Szwajnos

Fizjoterapeutka

Fizjotera Ambulatoryjna, Centrum Rehabilitacji S-Medica

Studiowała na Politechnice Opolskiej zdobywając w 2019r tytuł licencjat, już niedługo bedzie broniła magistra. Skończyła kurs PNF, jest w trakcie kursu: Intensywna funkcjonalna fizjoterapia dorosłych chorych po uszkodzeniu mózgu.

Jej pasją są góry oraz piłka siatkowa, w którą gra od 10 lat w klubie PV Volley Krapkowice.

Mgr Martyna Tomiczek

Fizjoterapeutka

Ośrodek Rehabilitacji Dziennej, Fizjoterapia Ambulatoryjna

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku fizjoterapia na wydziale Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii Politechniki Opolskiej. W 2020 roku ukończyła studia podyplomowe z zakresu fizjoterapii w pediatrii w WSEiT w Poznaniu. Swoje umiejętności rozwija na licznych szkoleniach i kursach m. in.: – koncepcja PNF, – ruch rozwijający wg Veroniki Sherborne – SDM, – wspomaganie rozwoju dzieci ze specyficznymi problemami w nauce metodą INPP, – masaż Shantala, -trójpłaszczyznowa terapia stóp. Jest osobą zmotywowaną i nieustannie dąży do założonych celów. Jej pasją są podróże, sport oraz muzyka.

Mgr Patrycja Stokłosa

Fizjoterapeutka

Centrum Rehabilitacji S-Medica

Studiowała w Państwowej Medycznej Wyższej Szkole Zawodowej zdobywając tytuł licencjata. W 2020 roku obroniła tytuł magistra kończąc edukację na Politechnice Opolskiej.

Kursy które ukończyła Patrycja to między innymi: Flossing, Kinesiotaping, FemFit- kobieta w ciąży i po porodzie, BuggyGym- trening kobiet po porodzie z dzieckiem w wózku, Bungee Fitness,

Instruktor Fitness, kurs spastyczności.
Patrycja nabywała swojego doświadczenia podczas praktyk pilotażowych oraz pracy z Odrą Opole- Centralna Liga Juniorów, gdzie jako fizjoterapeutaka dbała o zdrowie piłkarzy podczas wyjazdów i stacjonarnie.
Patrycja jest założycielką Skibidibi- Animacje Czasu Wolnego- bo animacje to jej druga twarz, tuż po fizjoterapii. 

Mgr Agnieszka Gramala

Fizjoterapeutka

Fizjoterapia Ambulatoryjna, Ośrodek Rehabilitacji Dziennej

Studiowała na CM UJ w Krakowie zdobywając w 2013r tytuł magistra.

Skończyła kurs PNF podstawowy i rozwijający, Intensywna funkcjonalna fizjoterapia dorosłych chorych po uszkodzeniu mózgu, Kompleksowa Terapia przeciwobrzękowa, Kręgosłup – osteopatyczna diagnostyka i leczenie, Masaż tkanek głębokich oraz Warsztaty : Kręgosłup – diagnostyka i elementy terapii, Kończyna dolna – diagnostyka i elementy terapii, Rehabilitacja w sporcie z elementami traumatologi sportowej.

Po pracy lubi czytać książki o tematyce psychologicznej, słuchać dobrej muzyki oraz napić się dobrej kawy w dobrym towarzystwie. Jest również wolontariuszką w Fundacji L’Arche Opole, która działa na rzecz osób z niepełnosprawnością intelektualną.

Lic. Lucyna Mrochen

Fizjoterapeutka

Ośrodek Rehabilitacji Dziennej, Centrum Rehabilitacji S-Medica

W 2006r. ukończyłam Medyczne Studium Zawodowe im.M.Kujawskiej w Opolu uzyskując tytuł Technika Fizjoterapii. Kontynuowałam naukę na Politechnice Opolskiej, kończąc ją w 2009r. z tytułem Licencjata Fizjoterapii. Kariera zawodowa  Pani Lucyny ukierunkowana jest od początku aż po dziś dzień na najmłodszych, tych ciut starszych oraz niemalże dorosłych pacjentów, świadczą o tym ukończone przez lata szkolenia i kursy a w śród nich m.in: -Terapia Neurorozwojowa NDT BOBATH ( kurs podstawowy ) ,- Ocena Neurorozwojowa Niemowląt,- Wczesna Interwencja, -Interdyscyplinarne leczenie dzieci z MPD ( część podstawowa i rozwijająca) ,- PNF ( kurs podstawowy) ,- Kinesiology Taping ( cześć podstawowa oraz w pediatrii ), – Terapia reki, -Terapia tkanek miękkich w pediatrii, -Trójpłaszczyznowa terapia stóp. Prywatnie relaksuję się w kuchni i ogrodzie.

Mgr Małgorzata Cieśla

Fizjoterapeutka

Ośrodek Rehabilitacji Dziennej, Fizjoterapia Ambulatoryjna

Od zawsze chciałam pracować z ludźmi,- zawód fizjoterapeuty to moje powołanie. Moja praca z dziećmi zaczęła się od 2003 roku. Jestem terapeutą m.in. NDT Bobath, PNF i PNF w pediatrii, suche igłowanie oraz metody metody osteopatyczne. Ciągle poszukuje nowych metod terapii, ta praca przynosi mi dużo satysfakcji, nie ma nic piękniejszego niż uśmiech dziecka. Od 2 lat prowadzę zajęcia ze

studentami, lubię dzielić się swoją pasją. Interesuje się sportami walki szczególnie MMA i JBB.

Michał Wróblewski

Fizjoterapeuta

Fizjoterapia Ambulatoryjna, Centrum Rehabilitacji S-medica

W 2022 r ukoczyłem Uniwersytet Opolski na kierunku fizjoterapia. Specjalizuję się głównie w metodach powięziowych, indywidualna terapa z pacjentem ortopedycznym, neurologicznym, masaż leczniczy, sportowy. Prywatnie jestem trenerem personalnym, hobbistycznie uprawiam kulturystykę, sporty walki.

Mgr Iwona Chwałowska

Fizjoterapeutka

Ośrodek Rehabilitacji Dziennej

Ukończyła Politechnikę Opolską na wydziale WFiF. Od 2003 fizjoterapeuta i nauczyciel wychowania fizycznego. Ukończone kursy, szkolenia:- Trójpłaszczyznowa terapia skolioz, – Diagnoza i terapia zaburzeń integracji sensorycznej wg Ayres, – DNS, – Terapia Neurorozwojowa NDT Bobath, – Neurofizjologiczne podstawy procesów integracji sensorycznej. Iwona ma ponad 16 letnie doświadczenia jako fizjoterapeuta dziecięcy.

Mgr Rafał Wróbel

Fizjoterapeutka

Centrum Rehabilitacji S-Medica

Zawodowo mgr fizjoterapii z kilkuletnim stażem. Dyplomowany naturopata. Uzależniony od ciągłego samorozwoju pasjonat fizjoterapii i szeroko pojętego zdrowia. W swojej pracy uwielbiam łączyć różne, te bardziej i mniej konwencjonalne podejścia do pracy z ludzkim organizmem. Pracuje takimi metodami jak: terapia wisceralna, akupunktura, FDM, pinopresura, terapia manualna i wiele innych.

W wolnym czasie miłośnik ostrych gitarowych brzmień, przemierzający wraz z żoną i synkiem górskie szlaki.

Mgr Wioletta Rydzak

Fizjoterapeutka

Ośrodek Rehabilitacji Dziennej

W 2007 roku ukończyłam studia licencjackie na Politechnice Opolskiej. Kontynuowałam naukę na tej samej uczelni i w 2010 roku uzyskałam tytuł magistra. Wiedzę pogłębiłam na takich szkoleniach jak kinesiology taping, PNF( podstawowy), Trójpłaszczyznowa Terapia skolioz metodą Schroth, Terapia Ręki, Kompleksowa Terapia przeciwobrzekowa. Dodatkowo zdobyłam tytuł terapeuty certyfikowanego z rehabilitacji uroginekologicznej. Tę dziedzinę rehabilitacji uzupełniłam szkoleniami z zakresu urodynamiki, elektroterapii oraz pelvic floor sonofeedback ( Terapia z wykorzystaniem usg). Prywatnie żona i mama dwóch córeczek. Miłośniczka sportu oraz muzyki.

Mgr Alicja Nowak-Daniel

Fizjoterapeutka

Fizjoterapia Ambulatoryjna

W 2018 r ukończyłam studia magisterskie na kierunku fizjoterapia w Państwowej Medycznej Wyższej Szkole Zawodowej w Opolu. W trakcie studiów ukończyłam kursy kinezytapingu oraz terapię punktów spustowych. Doświadczenie w pracy z pacjentami zdobyłam m.in. pracując w prywatnym gabinecie fizjoterapii w Niemczech.
W wolnych chwilach uwielbiam piec ciasta, czytać książki, podróżować.

Mgr Joanna Kampa

Fizjoterapeuta

Fizjoterapia Ambulatoryjna, Ośrodek Rehabilitacji Dziennej

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku Fizjoterapia na Uniwersytecie Opolskim. Podczas studiów ukończyła kurs Instrument Assisted Soft Tissue Manipulation . Brała udział w projekcie badawczym „Zmiany aktywności bioelektrycznej mięśni dna miednicy oraz wysklepienia stóp pod wpływem Integracji Strukturalnej’’. Jest w trakcie kursu PNF. W pracy satysfakcję daje jej uśmiech pacjenta, jego efekty terapeutyczne i możliwość przywrócenia mu zdrowia. W wolnych chwilach lubi przeczytać dobrą książkę lub obejrzeć dobry serial, lecz również spędzić aktywnie czas wybierając się na długi spacer, czy fitness.

Renata Kozioł

Terapeuta zajęciowy

Ośrodek Rehabilitacji Dziennej

W roku 2020 ukończyłam Policealną Szkołę Medyczną TEB Edukacja w Opolu na kierunku terapeuta zajęciowy.
Cały czas poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w kursach i szkoleniach  (kursy arteterapii, pierwszej pomocy przedmedycznej).
W swojej pracy zawodowej miałam okazję pracować z uczniami szkoły specjalnej, wykorzystując różnego rodzaju techniki plastyczne.
Prowadzę warsztaty rękodzieła, współpracując z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi, a także seniorami. Zajęcia z wykorzystaniem wełny czesankowej- pod różną postacią, cieszą się największym zainteresowaniem wśród uczestników zajęć.
Z zamiłowania i pasji jestem rękodzielnikiem, który ciągle poszukuje nowych technik i metod pracy z wybranym materiałem, aby móc je później wykorzystać w swojej pracy terapeuty zajęciowego.

Małgorzata Jendrusch

Fizjoterapeuta

Fizjoterapia Ambulatoryjna, Ośrodek Rehabilitacji Dziennej

Absolwentka Uniwersytetu Opolskiego kierunku fizjoterapii. Ukończone kursy: Medical Taping Concept, Terapia punktów spustowych, Kompleksowa fizjoterapia sportowca w fazie ostrej, Terapia przyrządowa IASTM, Techniki manualne w fizjoterapii. Prywatnie uwielbiam muzykę, od wielu lat gram jako flecistka w orkiestrach dętych oraz uwielbiam rożnego rodzaju sporty. Grałam między innymi wiele lat w piłkę siatkową oraz nożną w drużynach sportowych. W wolnym czasie lubię gotować, chodzić do kina oraz wędrować po górach.

Dentyści

Lek. dent. Małgorzata Brodacka

Lekarz dentysta

Gabinet stomatologiczny Krapkowice

Absolwentka kierunku lekarsko- dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. U progu życia zawodowego zdobywa doświadczenie pod okiem wykwalifikowanych specjalistów. Podnosi zakres swoich umiejętności poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach i kursach praktycznych. Szczególnie interesuje się stomatologią zachowawczą i endodoncją oraz pedodoncją. Cechuje ją precyzja, pasja do pracy i chęć niesienia pomocy innym. Prywatnie miłośniczka architektury i prac artystycznych

lek. dent. Monika Mrosek

Lekarz dentysta - absolwentka Wydziału Lekarsko-stomatologicznego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.

Już od czasu studiów uczestniczy w wielu konferencjach, kursach i szkoleniach.

W praktyce klinicznej ukierunkowana na kompleksowe leczenie i diagnostykę schorzeń jamy ustnej u dzieci i dorosłych pacjentów.

Empatyczna i dokładna. Stawia na przyjazną atmosferę podczas wizyt.

W chwilach wolnych pasjonatka tańca i górskich wędrówek.

lek. dent. Patryk Golenia

Lekarz dentysta- stażysta

Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu. Z zaangażowaniem przyjmuje zarówno dzieci jak i dorosłych na NFZ jak i komercyjnie. Miłośnik górskich wędrówek.

Asystenci

Anna Badura

Higienistka

Gabinet Stomatologiczny

Justyna Kędziora

Asystentka stomatologiczna

Gabinet Stomatologiczny

Iwona Gorzel

Asystentka Stomatologiczna

Gabinet Stomatologiczny

Julia Żalińska

Asystentka Stomatologiczna

Gabinet Stomatologiczny