Zapraszamy do naszych Poradni
W S-Medica Kompleksowa Fizjoterapia prowadzimy kompleksową rehabilitację dla dzieci i dorosłych w oparciu o nowoczesne metody terapii oraz sprzęty najnowszej generacji. Prowadzimy indywudualną terapię zarówno z zakresu kinezyterapii, terapii manualnej, metod powięziowych, masażu oraz fizykoterapii. W naszej ofercie również jest możliwość skorzystania z konsultacji lekarskiej w zakresie neurologii dziecięcej.
Uwaga!
Na wizytę w Poradni zabierz dokument tożsamości ze zdjęciem.
Pozostałe Poradnie Samed w kategorii: Rehabilitacja

Umów wizytę
Godziny pracy
Pon – pt
8:00 – 20:00
Godziny pracy rejestracji
Pon – pt
8:00 –20:00
Adres placówki
S-Medica Kompleksowa Fizjoterapia
Prudnicka 11
47-300 KRAPKOWICE
www.smedica.pl
TEL. 77 474 95 95
Brak podpisu

Monika Nagi
4 miesiące temu
Polecam z całego serca. Profesjonalny , pomocny, miły personel . Od samego początku byliśmy zaopiekowani. Syn miał zabieg w pełnej narkozie. Mogliśmy być podczas usypiania i wybudzania dziecka. Lekarz do nas wychodził i informował o przebiegu zabiegu. Udzielił wszystkich informacji po . Bezproblemowy kontakt z lekarzem nawet kilka godzin po zabiegu. Pani z rejestracji połączyła nas tel z panem doktorem , który na spokojnie udzielił nam wszystkich odpowiedzi. Super podejście do dzieci. Lekarze z powołania.

Patrycja Wilemska
8 miesięcy temu
Polecamy z czystym ❤️Uczęszczamy z synem już 5 rok na zajęcia i fizjoterapię z powodu MPD .Dzięki wspaniałej kadrze od recepcji ,logopedów ,psychologów jaki przede wszystkim fizjoterapeutów młody chodzi o własnych siłach.Cudowni.ludzie,miła domowa atmosfera,zawsze doradzą pomogą.Jestesmy wam ogromnie wdzięczni za wszystko co dzięki wam osiągnęliśmy bez was nie dalimysmy rady.❤️❤️Osobiście uczęszczam na masaże dzięki wam dolegliwości bólowe ustepują,za co jestem ogromnie wdzięczna .

Katarzyna Wietrzyńska
8 miesięcy temu
Panie miłe i zorganizowane. Gorąco polecam.

Anna
10 miesięcy temu

Ewelina Bereznicka
11 miesięcy temu
Polecam gorąco

Patrycja Lyka
11 miesięcy temu
Profesjonalna i empatyczna pomoc. Świetni specjaliści, w tym psycholog zawsze chętna do pomocy.

GoSZU
12 miesięcy temu
Profesjonalna i serdeczna kadra, od rejestracji, przez specjalistów. Szybki termin rehabilitacji po wizycie lekarskiej i komfortowe warunki nawet dla 2miesięcznego maluszka. Polecam!

Jarosław Wróbel
1 rok temu
Kontakt z pacjentem...ok Nie tylko rutyna ale własne pomysły odnośnie rehabilitacji... ok przynoszą skutek pozytywny... Jak na pierwszy kontakt z Samedem jestem usatysfakcjonowany. Pozdrowienia dla zespołu


Aska Zagórska
2 lata temu
Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Pani na recepcji zawsze chętna do pomocy a dziewczyny z rehabilitacji zasługują na medal! Kazda z nich w 100% zaangażowana!! Mam z nimi styczność juz 5 lat i widać, że idą z postępem (szkolenia). Doradzą , zrehabilitują i to przy bardzo przyjaznej atmosferze :) Bardzo polecam 😀

Joanna Tomala
2 lata temu
Bardzo polecam!!! Profesjonalne podejście do małego pacjenta. Zawsze miła i przyjazna atmosefra. I co najważniejsze są widoczne efekty. Dziecko chętnie uczęszczało i nadal uczęszcza na zajęcia 😀
Odpowiedź właściciela 2 lata temu
Dziękujemy :)
Malgorzata M
2 lata temu
Wspaniałe, świetnie przygotowane, otwarte na potrzeby dziecka i rodzicow Panie! Pani Malgosia Cieśla ma dryg do pracy z maluszkami!! To COŚ w jej rękach robi robotę! Już drugie dziecko wyprowadza mi pod wzgledem ruchowym przy problemach z tarczycą
Odpowiedź właściciela 2 lata temu
Dziękujemy za opinię :)
Tomasz Miazgowski
2 lata temu
Wspaniała atmosfera, uśmiechnięty personel i pełen profesjonalizm 😃polecam 👍👍👍👍👍
Odpowiedź właściciela 2 lata temu
Dziękujemy za opinię :)
Miłosz Myczewski
2 lata temu
Uczęszczam do Samedu już od 24 lat. Jestem bardzo zadowolony z poziomu zabiegów fizjoterapeutycznych i zajęć rehabilitacyjnych. Cechuje je pełen profesjonalizm i umiejętność dostosowania programu ćwiczeń do aktualnych potrzeb pacjenta. Korzystam również z otrzymywanych w gabinecie porad dotyczących sprzętu i przedmiotów ortopedycznych ułatwiających funkcjonowanie i poprawę sprawności.
Odpowiedź właściciela 2 lata temu
Dziękujemy za pozytywną opinię! :)
Anna Rucińska-Szkutnik
2 lata temu
Wspaniała atmosfera i cudowni rehabilitanci.
Odpowiedź właściciela 2 lata temu
Dziękujemy! :)
Agata Wdowikowska
2 lata temu
Miła atmosfera, świetny kontakt, profesjonalne podejście, a co najważniejsze - widoczne efekty rehabilitacji. Dziękujemy i polecamy!
Odpowiedź właściciela 2 lata temu
Dziękujemy za pozytywną opinię! :)
Sara Lyka
2 lata temu
Fizjoterapeutki wykonują swoją pracę najlepiej jak tylko potrafią, zawsze uśmiechnięte i pomocne!
Pani Alutka na rejestracji to również wspaniała kobieta na odpowiednim miejscu!
Pozdrawiamy wszystkie Panie a w szczególności Panią Martynkę i Panią Sabrinkę - niezawodne!❤️❤️❤️
Pani Alutka na rejestracji to również wspaniała kobieta na odpowiednim miejscu!
Pozdrawiamy wszystkie Panie a w szczególności Panią Martynkę i Panią Sabrinkę - niezawodne!❤️❤️❤️

Emilia Pawłowska
2 lata temu
Wspaniali fizjoterapeuci z dużym doświadczeniem w swoim fachu. Świetna opieka, doskonały kontakt, miła i przyjazna atmosfera. Profesjonalne i wyrozumiałe podejście do każdego dziecka i rodzica.

MATEUSZ TRELA
2 lata temu
Panie bardzo fachowo zajmują się pacjentami, wszystko tłumaczą, wyjaśniają i jak trzeba to kierują gdzie trzeba…
Polecam!
Polecam!

Michał Graham
2 lata temu
Dzieci zawsze wychodzą zadowolone z zajęć. Widzimy efekty rehabilitacji. A panie w placówce są zawsze bardzo miłe. Polecam :)

Marta DUCZEK
2 lata temu
Bardzo miłe wręcz sympatyczne panie , zaangażowanie w swoją pracą.

Mateusz Lipinski
2 lata temu

Anna Bieńkowska
2 lata temu
Opieka rehabilitacyjna na bardzo wysokim poziomie ,a fizjoterapeuci z wielkim doświadczeniem.Rehabilituje syna od samego początku istnienia Samedu i zawsze byliśmy zadowoleni z dobieranych ćwiczeń i zabiegów no i pań rehabilitantkę.Polecamy

Lalalaj
5 lat temu
Przemiła Pani,która rehabilituje naszego syna, mająca podejście do dzieci. Zresztą wszystkie Panie są miłe, dla dzieci również i atmosfera również pozytywna. Dzięki Pani nasz syn robi postępy. Niektórzy lekarze powinni brać przykład. Z pewnością mogę polecić to miejsce i tych specjalistów 🙂

Danuta Krogul
5 lat temu

Patrycja Wierzbicka
6 lat temu
Wizyty zazwyczaj zaczynają się zgodnie z czasem, rodzic ma ciągły kontakt z fizjoterapeutami, którzy odpowiadają na wszelkie pytania. Jedno z niewielu miejsc, które oferuje kompleksową usługę rehabilitacyjną. Jest możliwość połączenia: nadzoru lekarza, fizjoterapii, psychologa i logopedy w jednym miejscu. Polecam

Łukasz Podstawa (pugilarek)
10 lat temu
